Co robimy

Nie wystarczy pracować dobrze; musimy wiedzieć co jest właściwe do zrobienia i potrafić to robić lepiej. William Edwards Deming

Tworzymy autorskie oprogramowanie IT, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań dedykowanych sektorowi usług, handlu oraz produkcji.

Nasze know how to programowanie, integracja i implementacja systemów informatycznych w polskich i międzynarodowych korporacjach oraz firmach MSP, a także późniejsza opieka powdrożeniowa.

Oprogramowanie dedykowane

Tworzymy nowoczesne, dedykowane systemy informatyczne, dostosowane do specyficznych wymagań biznesowych Klienta oraz branży. Bogate doświadczenie w świadczeniu usług informatycznych przekładamy na sprawną realizację zleconych projektów.

Przy realizacji oprogramowania dedykowanego pracujemy w oparciu o metodyki SCRUM i eXtreme Programming.

Oprogramowanie na żądanie

Dostarczamy rozwiązania technologiczne na indywidualne zamówienie Klienta, w tym systemy komputerowe, aplikacje mobilne, rozwiązania internetowe, oprogramowanie dla urządzeń peryferyjnych i tzw. middleware (oprogramowanie pośredniczące).

Przyjęta metodologia produkcji gwarantuje, że tworzone systemy IT to narzędzia intuicyjne w obsłudze oraz spełniające wymagania Customer Experience.

Rozwiązania w outsourcingu

Proponujemy współpracę w modelu outsourcingowym, w którym rozwiązania technologiczne tworzone są przez zespół składający się z kierownika projektu, business developera, projektantów systemów informatycznych, oprogramowania i interfejsów użytkownika, programistów, testerów oraz trenerów.

Projektujemy i wdrażamy rozwiązania stanowiące wartość dodaną, pozytywnie wpływającą na wyniki finansowe firmy.

Kompetencje technologiczne